نتایج جستجو برای عبارت :

تخت آوانگارد

تخت آوانگارد
محصولات مختلفی در جنس ها  و کیفیت های عالی در کالاپلاست موجود است که با توجه به نیاز خود می توانید از بخش های مختلف این فروشگاه استفاده کنید.     تخت آوانگارد      از محصولات موجود در کالاپلاست است که قرار است خدمت شما عزیزان معرفی شود، همراه ما باشید و مشخصات و ویژگی های تخت آوانگارد را مشاهده کنید.

ویژگی های تخت آوانگارد
از اولین ویژگی هایی که هنگام مشاهده    تخت آوانگارد      به چشم میخورد زیبایی محصول است که در هنگام خرید ا
فی‌الواقع می‌دانی دنبالِ چی هستم؟ می‌گویم بیا از زندگی‌مان فیلم بسازیم. یعنی تصور کن! مونتور - مثلا تدوین‌گر- بیاید، ما هم یک میلیون میلیون میلیون ده ساعت حلقه فیلم بهش بدهیم، بگوییم جناب! لطف بفرمایید از زندگیِ من یک فیلمی تهیه ببینید، می‌خواهیم نشان عالمش بدهیم. تویِ سینماها به تماشا. از سه چار ساعت بیش‌تر نشود.
یحتمل فیلم زندگیِ من می‌شود از این آوانگارد و سینمای هنری و تجربی... نه که آدم اهل هنری باشم. نه. از بس واقعیت و خیال و رویا در
پایتخت پر جنب و جوش کاتالونیا ، بارسلونا یک شهر ساحلی خیره کننده است. مناظر زیبا ، معماری نفس گیر و جاذبه های فرهنگی فوق العاده آن را یک مقصد عالی برای گردشگری کرده است . البته آب و هوای مطبوع مدیترانه ای بر جذابیت می افزاید.. آنتونی گائودی با ساختمانهای آوانگارد سورئالیستی خود ، بارسلونا را ماندگار کرد.. آنتونی گائودی با ساختمانهای آوانگارد سورئالیستی خود ، بارسلونا را ماندگار کرده است . در خیابان لارامبلا میتوانید نوازندگان و طراحان خیاب
نوشتهٔ کلمنت گرینبرگ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ
خب اول صبح زود بیدار شدم صبحونه خوردم بعد خوابم برد دوازده بیدار شدم :/ سعی میکنم به خودم سخت نگیرم اما از اول عید دلم میخواد سحر خیز بشم. یعنی امیدوارم بتونم. در مورد مقاله هم راستش چیزی نمیدونم. امیدوارم بفهممش. بریم بخونیم ببینیم چیه. 
خب این مقاله هم تموم شد. من فهمیدم اوانگارد و کیچ چی هستن اصلا. یعنی خب نمیدونستم درست. مقاله ی خوبی بود روشنم کرد هرچند یسری سوال برام پیش اومد. شاید خیلی سریع خوندمش شاید باید بیشتر وقت میذاشتم براش که این سوالا پیش نیاد نمیدونم ولی بعدا حتما دوباره میخونمش. برای بار اول فکر کنم گرفتم ازش یه چیزایی.
مقالهٔ جدید حالا چی بخونم؟
#یوری_گاگارین نخستین انسانی بود که در ۱۲ آوریل ۱۹۶۱ میلادی با فضاپیمای وستوک ۱ به فضا رفت و طی ۱۰۸ دقیقه مدار زمین را به طور کامل پیمود. این ویدیو شامل لحظات پرتاب فضاپیما به فضا، بازگشت به زمین و استقبال باشکوه مردم اتحاد جماهیر شوروی از وی در ۶۹ سال پیش است!
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:Website Weblog Instagram Telegram
[ویدئو ۳:۲۲]
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
من تو خونه ای بزرگ شدم که از اولشم توش پر دختر بود. یعنی تا چشم باز کردم یه عالمه دامن چین دار، تور و پف و صورتی و لاک و کفشای تق تقی و عروسک های موبور و چشم روشن و... دورم دیدم! قبل از ازدواج خواهرام، مامان همیشه از رد لک رژ و ریملایی که روی آینه یا میز آینه مون بود شاکی بود، از موهای بلندی که گاها می ریخت رو زمین یا لک لاکی که می خورد رو فرش اتاقمون و خدا، خدا می کردیم چشم مامان بهش نیفته! (البته الانم از من شاکیه ولی خب کمتر) سلیقه هامون با هم متفاو
فدریکو گارسیا لورکا از برجسته ترین شاعرای اسپانیاس که نقش مهمی تو پیدایش جنبش آوانگارد شعری اسپانیا (جنبش موسوم به گروه بیست و هفت) داشته و علاوه بر شعر، نمایشنامه هم مینوشته و آثارش چه شعر و چه نمایشنامه، از آثار کلاسیک ادبیات اسپانیا و حتی جهان بشمار میرن. ترجمه های زیادی از آثارش به زبان فارسی موجوده که ترجمه و دکلمۀ شعرِ "ساعت پنج عصر" با صدای احمد شاملو و نمایش نامۀ عروسی خون یکی از معروفاشه. (منتخبی از اشعارش رو میتونین اینجا بخونین)
حتما با فیلم جن گیر آشنایی دارید و یا حداقل اسم آن را شنیده‌اید. پندرسکی آهنگ ساز این فیلم بود.
وی متولد لهستان و از چهره‌های نمادین موسیقی معاصر محسوب می‌شد و سازنده موسیقی فیلم‌های مهمی چون «جن‌گیر» ویلیام فردکین، «درخشش» استنلی کوبریک و «از ته دل وحشی» دیوید لینچ بود.

او از چهره‌های آوانگارد اوایل دهه ۱۹۶۰ میلادی و صدایی آزادیخواه در ورای همه سنت‌ها بود و زمانی که تنها ۲۶ سال داشت توجه جهانی را معطوف خود ساخت. وی از آن زمان تا کنون
از سال 2003 5 رنگ - گروهی که در حال حاضر از چهار طراح ایرانی مجهز تشکیل شده است: مجید عباسی ، ساعد مشکی ، علیرضا مصطفی زاده و بیژن سیفوری - سه نمایشگاه آموزش تایپوگرافی حروف فارسی در ایران برپا کرده اند.
اعضای The 5th Color نمایانگر نسلی از طراحان هستند که در دو دهه اخیر نقش مهمی در شکل گیری و تقویت آموزش تایپوگرافی حروف فارسی در ایران داشتند. ساعد مشکی با طراحی های خود تایپوگرافی را در فروشگاه های موسیقی و کتابفروشی ها آورده است. در چند سال گذشته وی به
بن دیویس، ترجمۀ حسام حسین‌زاده
مقدمۀ ترجمۀ فارسی
چند سالی از انتشار کتاب نه‌ونیم تز دربارۀ هنر و طبقه[1] (2013) گذشته است و کمی بیش از آن (2009) از پخش متن حاضر در قالب جزوه در مقابل یک گالری هنری می‌گذرد. گذر زمان تا حدودی معنای این متن را برایم تغییر داده است. اکنون کمی روشن‌تر از گذشته می‌بینم که صورت‌بندی‌هایش چقدر خاص است و چگونه متأثر از زمان و مکانی بسیار محدود و تاریخی مشخص شکل گرفته است: سنت آوانگارد و بانفوذ اروپایی-امریکایی؛ اقتصاد س
پیش نوشت:این یادداشت نخستین یادداشت از مجموعه یادداشت هایی است که بنا دارم در خصوص سینمای جریان آلترنیتیو و تجربی سینمای ایران منتشر کنم.
پرویز کیمیاوی که اتفاقا قرابت اسمی جالب توجهی هم با مسعود کیمیایی داره (و سینماشون حسابی با هم فرق می کنه) به خاطر فیلم باغ سنگی در دهه ی پنجاه برلین جایزه می گیره و به قول خودش پیش از عباس کیارستمی ، اون نورچشمی جشنواره های خارجی بوده که بعد از انتقاداتی به اون ها ، این جایگاه رو کیارستمی میگیره.
کیمیاوی ک
شاید گفتن حرفی که می خوام بزنم خیلی ترسناک باشه ، ولی باید اعتراف کنم ، مدتی میشه که هیچ فیلمی ، تاکید می کنم هیچ فیلمی منو به شگفتی وا نمی داره و اگه بخوام کمی منطقی باشم ، اصلا فیلما برام خسته کننده و کسالت آورن.
بخش زیادی از فیلما بنظرم صرفا هدف گیشه دارن و هیچ روایت متفاوت و حتی جذابی؟! از زندگی ارایه نمی دن. اینکه بخوایم با دیدن فیلم ها زندگی رو بهتر بشناسیم که پیشکش.
سینمای به اصطلاح آوانگارد رو هم که نگم براتون ، یه مشت ایده ی پوسیده با جه
این روش وحی منزل نیست، من در حدی که سوادم می‌رسد و می‌فهمد آن را طراحی کردم و قطعا نیاز به اصلاحاتی دارد. اگر نظری یا انتقادی داشتید بگید تا روش فکر کنیم و بتونیم طرح رو کامل‌تر کنیم.
نویسندگی یکی از هنرهای هفت گانه است و شبیه بسیاری از هنرها تشکیل شده از ساختار و محتواست.
ساختار یا فرم به خود فن ادبیات بدون در نظر گرفتن اطلاعات اطلاق می‌شود و محتوا منظور چیزی است که داخل ظرف زبانی و ادبی ریخته می‌شود.
روی این مبنا برای نقد کامل یک رمان یا دا
آشنایی با  ترند های هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هایشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم های جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهای فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسمی
افرادی در زندگیمان وجود دارند
که همیشه مایه دلگرمی ما هستند و حضورشان به زندگی روزمره‌مان رنگ و بوی دیگری می‌بخشد.
افرادی که همواره و در هر شرایطی در کنارمان هستند و پابه‌پای ما مسیر زندگی را
قدم می‌زنندو
به حس خوب زندگیمان اضافه میکنند این افراد معمولا جزو مهمترین
نفرات زندگی ما هستند که ما سعی میکنیم با عنوانهای مختلف آنها را خوشحال کنیم ،
یکی ازاین روشها خرید هدیه برای عزیزانمان میباشد ….
خرید کادوی تولد، هدیه روز مادر، کادوی روز
م
خرید هدیه آنلاین گاموت گیفت
افرادی در زندگیمان وجود دارند
که همیشه مایه دلگرمی ما هستند و حضورشان به زندگی روزمره‌مان رنگ و بوی دیگری می‌بخشد.
افرادی که همواره و در هر شرایطی در کنارمان هستند و پابه‌پای ما مسیر زندگی را
قدم می‌زنندو
به حس خوب زندگیمان اضافه میکنند این افراد معمولا جزو مهمترین
نفرات زندگی ما هستند که ما سعی میکنیم با عنوانهای مختلف آنها را خوشحال کنیم ،
یکی ازاین روشها خرید هدیه برای عزیزانمان میباشد ….خرید کادوی تولد،
اعلام شکست ایده اصلاحات چندی است به یک اقدام آوانگارد تبدیل شده است. از هم پیشی می‌گیرند تا اعلام کنند دیگر دوران اصلاحات به سرآمده است. بی آنکه به درستی بگویند چه دوران تازه‌ای در راه است. تردیدی نیست روایتی از اصلاحات گرمای خود را از دست داده است، اما توجه به فرایندهای اجتماعی حاکی از آن است که اتفاقات دیگری هم جریان دارد. اتفاقاتی که حاصل‌اش «دمکراتیک سازی اصلاحات» است. «دمکراتیک سازی اصلاحات»، در مقابل «اصلاحات بوروکراتیک» قرار دارد.
 آشنایی با  ترند های هرفصل، از آن جهت که به ما برای  انتخاب بهتر هنگام خرید کمک میکند،خیلی مهم است . برای بسیاری افراد این موضوع خیلی مهم است که انتخاب هایشان طبق مد روز باشد.
در تابستان ۲۰۱۹، آیتم های جذابی به عنوان ترند معرفی شده اند که بسیاری از آن ها دنباله همان ترندهای فصل بهار هستند.
خشکشویی آنلاین پاکلین در این مقاله چند ترند پرطرفدار  تابستان ۲۰۱۹ را  به شما معرفی می کند که در انواع استایل خیابانی، مهمانی ها و دورهمی ها، مجالس رسم
زیورآلات علاوه بر اینکه سلیقه شما را نشان می‌دهند، بخش‌هایی از شخصیتتان را هم نشان می‌دهند. ساعت مچی یکی از مهم‌ترین زیورآلاتی است که می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای روی استایل شما و برداشتی که بقیه از شخصیتتان دارند، بگذارد. ساعت مچی توانایی نشان دادن ظرافت، انعطاف‌پذیری و خیلی ویژگی‌های دیگر شخصیت شما را دارد که ممکن است خودتان هم متوجه آن نشده باشید. در این مقاله به اصول انتخاب ساعت مچی مناسب می‌پردازیم و در عین حال به بعضی ویژگی‌ه
یکی از دوستان به من خبر از تاسیس مدرسه عالی علوم انسانی روزگار نو  داد که در زمینه پویایی علوم انسانی کار می‌کنند. سایت مدرسه را دیدم و معرفی آنها را خواندم که خلاصه اش این است:(شما با این مدرسه آشناییت! دارید؟)

مدرسه عالی علوم انسانی جایی است برای مواجهۀ متفکران ایرانی با مسائل بحرانیِ زمانۀ ما؛ مکانی برای بازاندیشی زندگی خوب در جهان معاصر؛ این بازاندیشی ملازم است با نوعی کل‌گرایی که نمی‌تواند در انضباط رشتگانی محصور باشد و باید میان‌
آرایش چشم تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی چهره شما دارد. اگر رنگ خط چشم را متناسب با رنگ چشمان خود انتخاب کنید، این زیبایی چندین برابر هم می‌شود.
خط چشم‌ و به طور کلی آرایش چشم تاثیر زیادی روی زیبایی افراد دارد. در این مطلب مجله دلتا، رنگ‌ چشم‌های مختلف را با خط چشم یا سایه مناسب‌شان ذکر کرده‌ایم تا هر کسی بداند چطور می‌تواند بر اساس رنگ چشم‌هایش، بهترین انتخاب را داشته باشد. با ما همراه باشید تا یاد بگیرید چگونه  رنگ خط چشم را به درستی ان
تجزیه و تحلیل دانلود فیلم فرایندی است که در آن فیلم از نظر mise-en-scène ، فیلمبرداری ، صدا و ویرایش آنالیز می شود. یکی از راه های تحلیل فیلم ها ، تجزیه و تحلیل عکس به ضرب گلوله است ،تاپ موویز اگرچه این فقط برای کلیپ ها یا صحنه های کوچک استفاده می شود. تحلیل فیلم با تئوری فیلم ارتباط تنگاتنگی دارد.
بسیاری از نویسندگان مختلف رویکردهای مختلفی برای تحلیل فیلم ارائه می دهند. ژاک آومنت و میشل ماری در انتشارات خود از تحلیل فیلم [1] چندین نکته کلیدی در مورد
اصولا انتخاب و خرید هرچیزی برای خانم‌ها به مراتب سخت‌تر از آقایان است، نگاه دقیق و ظریف و بعضا همراه با وسواس این کار را مشکل‌تر می‌کند، این حساسیت از وسایل خانه و آشپزخانه تا لباس و کفش و طلا و ساعت را شامل می‌شود.
بانوان دوست دارند همیشه و در همه چیز تک، خاص و بی رقیب باشند، بنابراین غالبا در انتخاب سخت‌گیر و حساسند، یکی از این گزینش‌ها ساعت مچی است که ما سعی کرده‌ایم بتوانیم به این نیاز شما در مقاله زیر پاسخ دهیم، فراموش نکنید که زیور
وی اطراف لیسانس و ارشد و دکتری داستان را در دانشگاه رازی کرمانشاه گذرانده است و در حال حاضر چند سالی می شود که بی حرکت تهران و مشغول تدریس در مدرسه هایپایتخت است. آقا جعفر عزیزی ۴ کتاب ادبیات دارد. «چشمان تو شناسنامه من است» ۱۳۸۰، «پشت این غزل مردی است از همیشه عاشق تر» ۱۳۸۸، «بیا به پنجره ای رو بوسیله ماه فکر کنیم» ۱۳۹۱ و «فیل غمگینی که بی هندوستان افتاده است» ۱۳۹۷ از وی منتشر شده است. در دنباله گفت وگوی همشهری را با این شاعر بخوانید.   شاعر پ

آبی کلاسیک-رنگ سال-دکوراسیون مدرن

ویژگی های اصلی یک مبلمان مد و متداول
روند داخلی مدام در حال تغییر است. این بدان معنا نیست که شما باید هر سال مبلمان را جایگزین کنید بلکه باید آخرین ترندها را بدانیم. مبل موجود در اتاق نشیمن باید در درجه اول راحت و کاربردی باشد - این قطعه اصلی مبلمان در اتاق است ، زیرا مردم با آن از مهمان ها استقبال می کنیم روی آن ، استراحت می کنیم ، و کتاب می خوانیم. چه مبل هایی در سال 2020 مد خواهد شد؟ سال 2020 مطمئناً در تاریخ ط
چنانچه هویت را بُعد فرهنگی حیات مردم درنظر بگیریم، مکمل بُعد زیستی(بیولوژیکی) او قرار دارد. کیستی هر انسان از اسلوب ملیت، شهر، طبقه اجتماعی، خانواده، سطح تحصیلات و ریختگی زندگی او شناخته می شود. ظهور جوامع مدرن و اهمیتِ بُعد فردی، خلاف جوامع پیشامدرن که ابعاد اجتماعی بزرگی داشت هویت ساز جامعه امروز است. جامعه شناسان معتقدند فکر و تفویض فرد تابعی از نوع اقدام روزمره او خواهد بود؛ اینکه بی همتا چه می خورد، چه می پوشد و چگونه راه می جوی بر ا
به مناسبت سالروز درگذشت فرخ غفاری
فرخ غفاری را باید از نخستین پیشگامان نقدنویسی و تاریخ‌نگاری در سینمای ایران نامید که سابقه فیلمسازی و مدیریت فرهنگی در رادیو و تلویزیون را در سال‌های پیش از انقلاب در کارنامه هنری و اجرایی خود دارد. غفاری از آغازگران سینمای متفاوت و نوین در ایران به شمار می‌رود که همچنان نام و آثارش، مهجور و فراموش‌شده باقی مانده‌است.
فرخ غفاری، فرزند حسنعلی غفاری (معاون‌الدوله) از رجال سیاسی بنام دوره‌ قاجاریه در ه

10 خانه ویلای مدرن برتر

10 خاصیت پرستیژ با مدرن ترین طراحی
املاک ما خانه هایی با سبک های مختلف ارائه می دهند. خانه هایی با جذابیت معمولی اما همچنین خانه هایی با سبکی بسیار مدرن.
انتخاب اجاره خانه معاصر فرصتی باورنکردنی برای اقامت در خانه ای با طراحی منحصر به فرد است. بنابراین ، برای دوستداران خانه های مدرن و اصلی ، ما در لیست 10 زیبا ترین ویژگی های برتر با جنبه های آینده نگر برای شما ذکر کرده ایم.
بیایید از دکوراسیون های بی پرده و زیبایی شناسی
بوگاتی سرانجام از خودروی تمام لگویی (Lego) خود رونمایی کرد. این خودرو که با قطعات لِگو ساخته شده، مجهز به یک موتور سبک است. برای ساخت آن از مدل بوگاتی چیرون که یکی از سریع‌ترین خودرو‌های جهان است، الگوبرداری شده است. البته اگر بوگاتی لگویی بخواهد با آن سرعت‌ها حرکت کند احتمالا در چند ثانیه از هم می‌پاشد! بنابراین سرعت این خودرو بسیار کندتر از مدل اصلی خود است، اما می‌توانیم بگوییم ۳۰ کیلومتر در ساعت می‌تواند سرعت بگیرد. گفتنی است ساخت این ب
این روزها کمتر کسی است که تمایلی به طراحی و کاشت ناخن نداشته باشند، اکثر بانوان به دلایلی مختلف روی به طراحی ناخن و کاشت آن می آورند، اما شاید برخی از آنها اطلاعاتی در مورد مشکلات بعدی این کار نداشته باشند. همانطور که می دانید، ناخن تاثیر بسیار زیادی در زیبایی ظاهری خانم ها داشته و اصولا کاشت ناخن برای کسانی توصیه می شود که، به هر دلیلی قادر به داشتن ناخن طبیعی نبوده و این امر در زندگی روزمره آنها تاثیر منفی بگذارد. در مطلب امروز انواع مدلها

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

closed