نتایج جستجو برای عبارت :

اسپری مونت سکرت

اسپری مونت سکرت
مونت سکرت به عنوان محصولی پرفروش و پرطرفدار ارائه می شود در ادامه با این محصول همراه خواهید بود.
 بهترین زمان برای استفاده از مواد خوشبوکننده و ضد تعریق در زیر بغل، بعد از استحمام است، زیرا این مواد مجاری غدد را می‌بندند و موجب کاهش تعریق درطول روز می‌شوند، اسپری مونت سکرت انتخاب بسیاری از مردان خوش سلیقه است.
 بعضی‌ افراد همیشه بوی خوبی می‌دهند تا جایی که می‌توان مسیر حرکت آنها را با عطری که از خود به‌ جا می‌گذارند شن
سکرت چت در تلگرام

سکرت چت در تلگرام
یکی از مهم ترین موضوعاتی که در اینترنت، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مطرح است، امنیت اطلاعات کاربران است. وجود حریم شخصی و امنیت همواره باعث جذب کاربران بیشتر می شود. سکرت چت تلگرام، در بین پیام رسان ها، با حفظ و رعایت این دو موضوع توانسته است مخاطبان زیادی را جذب خود کند. این پیام رسان پای خود را اندکی فراتر گذاشته و با ایجاد سکرت چت در تلگرام، محیطی فوق محرمانه برای چت کردن کاربران فراهم کرده است.
سکر
اسپری داشبورد کاکپیت اسپرت سوناکس SONAX : 

کلیه پلاستیک های داخلی خودرو را پاک و نگهداری می کند. 
دارای خاصیت ضد دفع گرد و غبار ، ضد استاتیک بوده و حتی اتصالات چوبی را نیز حفظ می کند.
عطری تازه به خودرو شما می آورد.
از پلاستیک در برابر شکنندگی محافظت می کند.

شناسه محصول : 357241
سکرت چت (secret chat) یکی از قابلیت های تلگرام است که به غیر از تلگرام در مسنجر اسنپ چت هم وجود دارد.سکرت چت به معنای گفتگوی محرمانه است که در آن قادر خواهید بود به طور مخفیانه و امن با دوستانتان ارتباط برقرار کنید بدون اینکه ردی از شما در سرور های تلگرام باقی بماند اگر شما مدت زیادی است که در تلگرام فعالیت میکنید و از قابلیت سکرت چت استفاده نکردید پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع چت میباشد که در ادامه به آموزش استفاده از این قابلیت خواهیم پردا
اسپری تمیز کننده داخل اتومبیل سوناکس :

اسپری تمیز کننده داخل خودرو سوناکس به آسانی و راحتی تمام جرم های داخلی روی سطوح را پاک می‌کند.
سطوح پارچه‌ای به خصوص روکش‌های صندلی‌ها، سان روف و قسمت های پلاستیکی تودوزی داخل از جمله موارد مصرف این محصول می‌باشد.
استفاده از تمیز کننده داخلی اتومبیل سوناکس علاوه بر از بین بردن جرم های سرسخت باعث ایجاد رایحه ای دلچسب در داخل خودرو شما می‌شود
ویکتوریا سکرت Victoria’s Secret را
می توان یکی از پر تقاضا ترین برند ها در زمینه عطر و ادکلن و اسپری بدن
در ایران دانست. اما شهرت و آوازه این برند جهانی است. در این مطلب قصد
داریم بیوگرافی این شرکت مشهور را برای شما بیان کنیم تا با این برند
آمریکایی بیشتر آشنا شوید. چهل سال پیش یعنی در سال ۱۹۷۷ شرکت Victoria’s Secret در ایالت کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. البته در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در ایالت اوهایو قرار دارد. روی ریموند موسس ویکتور
هر موقع میام خونه ی خواهرم؛ حس انگل اجتماع بهم دست میده‌. بس که هیچ کاری نمیکنم.
+ازین ادمایی که هیچی تو پیج و وبلاگشون بروز نمیدن بعد یهو یه حرکت خفن میزنن خوشم میاد. من قابلیت این همه مخفی کاری و لفافه بازی رو ندارم!!! متاسفانه من همیشه ی خدا همه چیم معلومه و زندگیم رو دایره هست! گاهی بابت همین از خودم دلخور میشم. اما اگه غیر از این رفتار کنم دیگه خودم نیستم! دیگه آی دا نیستم!
+چطوری سکرت تر باشم؟ :|
+آریا یکشنبه دنیا میاد‌.
Artist: Secret | Music Name: Shy Boy | Genre: Pop | Released: 2012 | Album: Welcome to Secret Time | Secret – Shy Boy (Music Video)

هنرمند: سکرت | نام موزیک: پسر خجالتی | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2012 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (سکرت) Secret با نام (پسر خجالتی) Shy Boy
ادامه مطلب
آدرس پیج اینستاگرام کاترین مونت باتنcatherine_mountbatten_windsor
7,059 posts
237k followers
151 following

Kate Middleton
Fanpage
about the Duke and Duchess of Cambridge and their adorable kids❤️I
don’t own the pictures, credit to the respective owner

پیج کاترین مونت باتن
اسپری پاک کننده چرم خودرو روپس :
RUPES L301 Leather Fast Cleaner پاک کننده و محافظ چرمی با دو عمل است که در مورد انواع چرمی صاف و ایمن و مؤثر است. فرمول مواد شوینده نرم کننده سریع عمل می کند و با خیال راحت پوست را تمیز می کند بدون اینکه آن را خشک کند و یا به آن آسیب نرساند. پاک کننده سریع چرم محافظت در برابر آلودگی و اشعه ماوراء بنفش آینده است.
چرم خودرو شما نیاز به مراقبت دارد. L301 سریع تمیز کننده چرم به سرعت و به طور موثر روغن بدن ، خاک ، گریس ، لوسیون ، مواد آ
حذف قفل یوزر مدلهایی که دیتا توسط twrp مونت نمیشه مثل j710
frp گوشی باید خاموش باشه اگه روشن بود میتونین از طریق سرویس انلاین غیر فعال کنید ریکاوری twrp رو روی گوشی رایت میکنید فایلهای اماده شده رو طبق اموزش رایت کنید تمام تست شده رو مدل j710f ...
دریافت فایل
نگهدارنده موبایل مغناطیسی امروز در زندگی ما ، لازم است برخی وسایل هوشمندانه در اطراف ما وجود داشته باشد تا تلفن ها را هنگام مسافرت ایمن کنیم. دارندگان تلفن یا مونت های تلفن یکی از هوشمندانه ترین محصولات برای نگه داشتن تلفن همراه در مقابل شما است بدون توجه به اینکه به دنبال راهنمایی نقشه در آن هستید یا با کسی صحبت می کنید. سوار شدن خودروهای هوشمند در تمام طول راه به شما کمک می کند.
قبل از سفر به تعطیلات ، سوار شدن ماشین هوشمند باید برای تعمیر
یعنی من فقط موندم کی زدم فایل شرلوک رو به طور کامل پاک کردم؟؟؟؟؟ اصلا امکان نداره اخه!!!
بله می فرمایند پریروز افاضات میفرمودی میشل استروگف و کنت مونت کریستو چه کم از شرلوک دارد که هی زارت زارت شرلوک میسازن، حالا بفرما.

#وی شرلوک میدید فایل بررسی میکرد . الان چه گلی بر سر کند با این حجم فایل :/
به نظرتون در اثر اقتباسی چقدر باید به اصل داستان وفادار بود؟
تا حالا شده یک اثر اقتباسی اعم از فیلم یا سریال ببنین و تفاوت های اشکار بین اثر و اصل کتاب وجود نداشته باشه؟
مثلا همین کنت مونت کریستو تو اثر سینمایی محصول 1975 آلبر برای جبران خیانت پدرش فرنان پا میشه میره یک ماموریت نظامی در جایی دور و مادرش ، مرسدس هم علیرغم اصرارهای ادموند ، پسرش رو همراهی میکنه.
بعد تو نسخه سینمایی 2002 که دیگه دوران مد شدن حرامزادگی تو فیلم هاست، مرسدس میاد البر
میخوام اولین پستم راجع به نوازنده هایی باشه که ارامش روحم رو در برهه های وحشتناکی از زندگیم مدیونشونم.  Yanni رو شاید خیلیاتون بشناسید ولی کمتر کسی عین من باهاش زندگی کرده. خوب یادمه ایام کنکور یه یانی پلی میکردم و شروع میکردم به زدن تست دینی. اون ایام با افسردگی دست و پنجه نرم میکردم. ( بعدها شاید نوشتم از افسردگیم) یانی مثل آب رو آتیش بود برام. من رو میبرد به دنیای جادویی خودش. من با یانی خاطره ها ساختم.یانی برای من یادآور ایام سرکش نوجوونیمه.
Fiksiki: Bolshoy sekret 2017 BluRay,انیمیشن فیکسیز 2017,تعمیر کنندگان: فوق محرمانه,تعمیرکاران: فوق سری,تعمیرکاران: فوق سری The Fixies: Top Secret,دانلود انیمیشن تعمیرکاران The Fixies: Top Secret 2017,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Fixies: Top Secret 2017,دانلود رایگان انیمیشن,زیرنویس فارسی The Fixies: Top Secret 2017,فیکسیز: تاپ سکرت,کارتون تعمیرکاران: فوق سری ۲۰۱۷ دوبله فارسی,
ادامه مطلب
مامان اینبار همراهمون اومد همه فکر میکنن میاد کمک من ولی میاد دندوناشو پیش همکار عیال ایمپلنت کنه که ما همه سکرت نگهش داشتیم ...
خلاصه یک هفته ای که اینجا بود چندتا غذای مورد علاقه شو براش پختم و یکبار فست فود فوق العاده سر کوچه مون همون پیتزا همیشگی رو بلعیدیم ...
طفلی اینجام هی پا میشد کمک من کنه منم دعواش میکردم که بهتره یکم استراحت کنه از بس بیش فعال مامانم !
مامان خانوم باوقار و زیبایی هست با چشمان عسلی...یک هنرمند واقعی از آشپزی و کیک و مربا
حرف که زیاد باشد و.....
می شود پستی خالی
.....................................
ظهر نوشت به همان تاریخ ساعت 14:

کاش میتونستم یه نویسنده بشم
یا یه نقاش
یه شاعر
یا یه فیلمساز
یا یه آهنگساز
و.....
بعد میتونستم حرفهایی که نمیشه و نمیتونم بزنم رو درست کنم
توی یه داستان یا یه شعر یا روی بوم یا تو یه کلیپ و فیلم یا تو یه آهنگ مثل کریستف
اما وقتی آدم نتونه بگه
بعد ؛ لال میشه و میچرخه دور خودش
میتونستم مثل بزرگ علوی یه کتاب بنویسم مثل چشمهایش یا نقاشی جیغ رو بکشم یا اهنگ سک
I am strong when l am on your shoulders

و وقتی در همین لحظه اشکان you raise me up جاش گروبان رو توی کانالش می فرسته. من جاش گروبان رو با اشکان و با این آهنگ شناختم و شدیدا طرفدارش شدم. همه می دونن توی خواننده های خارجی هیچ کیو اندازه جاش گروبان دوست ندارم. این آهنگ خیلی خیلی جادوییه و بی کلام و باکلامش رو سکرت گاردن داره

اصلا پرتاب شدم به اون روزهای خودم بودن. روزهایی که یادآوریشون خوشحالم می کنه. روزهایی که اینقدر تلخی نداشتم. 

و این آهنگ قطعا تقدیم می شود به خد
ترجمه ارزیابی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی با استفاده از روش مونت کارلو در یک منطقه کشاورزی- یک مثال از دشت کرمان، ایران

فرمت فایل : docx
حجم : 1122

صفحات : 18

گروه : پژوهش ها

توضیحات محصول :
نمونه ترجمه
چکیده
 در مدیریت منابع آب­های زیرزمینی، ارزیابی خطر آلودگی آبهای زیرزمینی یک ابزار موثر در مناطق خشک و نیمه خشک، مانند کرمان، ایران است. علاوه بر ارزیابی خطر و نقشه­برداری از احتمال آسیب و بروز آلودگی، به عنوان یک مرحله بسیار مهم از مدیریت آب ه
ساخت پروکسی MTPROTO در سرور لینوکس و ویندوز برای تلگرام ، با سورس اصلی تلگرام + تنظیم کانال اسپانسری 

توجه : این کد ها باید روی سرور که سنتوس نصب شده انجام شود.
آموزش ساخت پروکسی :
ما بهتون دو روش رو آموزش میدیم
روش اول :
اول از همه کد های زیر رو بزنید 
1_
git clone --recursive https://github.com/TelegramMessenger/MTProxy.git && cd MTProxy
2_
 curl -s https://core.telegram.org/getProxySecret -o proxy-secret
3_
 curl -s https://core.telegram.org/getProxyConfig -o proxy-multi.conf
4_ 
head -c 16 /dev/urandom | xxd -ps
خب الان بهتون سکرت میده که خیلی مهمه اونو
عرضه ی انواع محصولات
محصولات باله ا ,
محصولات نیوا
محصولات اورال,
محصولات لورال ,
محصولات مکس فاکتور ,
محصولات اوریف لیم ,
محصولات دبورا ,
محصولات ارکانسیل ,
محصولات مک ,
محصولات تاچمی,
,محصولات mbc
,محصولات ایپک,
محصولات دورو ,
محصولات گلدن رز,
محصولات فارماسی ,
محصولات فلورمار,
محصولات پالمولیو ,
محصولات پروتکس,
محصولات گارنیر,
محصولات لورال پاریس,
محصولات پاریس,,
محصولات ایچون بیوتی ,
محصولات کیس بیوتی ,
محصولات رمانتیک بیوتی ,
محصولات اسک
ترانسمیتر دما ریلی روزمونت مدل 644R

برای استفاده در برنامه های کنترل طراحی شده است که در آن از دست دادن نقاط دما ممکن است زیان آور باشد. این تجهیز دما بسیار دقیق در انواع سبک های نصب، محوطه های سایت و  پروتکل های ارتباطی برای رفع نیازهای  شما دسترس هستند.
این محصول با سری 644 به صورت دو سیمه 4-20Ma hart  و یا سیگنال دیجیتال FOUNDATION fieldbus طراحی شده است.
هر تجهیز دما می تواند برای  سنسورهای محتلف مانند:mv،اهم،ترموکوپل ،RTD مورد استفاده و برنامه ریزی قرار گ
چند وقته
فیلم بعضی رمانهای که خوندم، نگاه میکنم.
این فیلم
ها:
غرور و
تعصب
بلندی های
بادگیر
ترغیب
عقل و
احساس
برباد
رفته
دزیره
نورثنگر
آبی
اِما
ربکا
کنت مونت
کریستو
جین ایر
....................
 البته خوندن کتاباشون لذت بخش تر بود...
اگه رمانی خوندید و فیلمش ساخته شده، لطفا بهم معرفی کنید.
قـیـمـت: 75
فرجام گیفت، تامین و تولید فراورده های گیاهی و آبزی
-تـــــنـــگ های سبزه و ماهی 
-طراحی پلنتاریوم برای تــــزئین محیط کار و منزل شما
-تولید گیفت های گیاهی و آبی برای ارائه به کارکنان و شرکت ها به عنوان هدیه پایان سال
(گزینه مناسب و ارزان به جای تقویم و سر رسید)
فراورده های گیاهی مثل چمن های آکواریومی( هیدروپپر، مونت کارلو ، مارش و ....) که عموما در وابیکوزا و آکواریوم استفاده می شود این روزها از آنها استقبال زیادی شده است؛
دلیلش ساده
همیشه دوران مدرسه به نوشتن مسخره‌ترین انشاها معروف بودم! و شاید باور کردنی نباشه اما شب‌های امتحان‌ انشاهای راهنمایی تا صبح از استرس نمی‌خوابیدم! هیچ‌وقت چرند و پرند نویسی هام به ۱۰ خط نمی‌رسید به همین دلیل تمام سعی‌ام رو می‌کردم که خیلی درشت بنویسم! از همون زمان علاقه‌ی بسیار زیادی به آرایه‌ی «تضمین» نشون می‌دادم، بدون این که بدونم اصلا اون کار من اسمش تضمینه! قسمت عمده‌ی خطوط با نقل قول از این و اون و ارجاع به فلان شعر و شاعر پر م
این پست رو باید همون دوشنبه که آزمون فنی و مهندسی بود مینوشم اما از بس سطح استرس این روزهام بالاست (بعدا میگم چرا) الان یهو وسط ویرایش یه کتاب، وقت کردم بنویسم.
من حائز سهیمه یا جایزه شهید تهرانی مقدم از بنیاد ملی نخبگان شدم و میتونم در شرکت های دانش بنیان شروع به کار کنم. از طرفی برای اینکه این وسط اپلای، یهو نشه برم، در inre هم ثبت نام کردم که آزمون جذب برای شرکت های خصوصی و دانش بنیان هستش.
کلا این ازمون رو جدی نگرفته بودم اما خواستم تا انتها پا
کد MCNP یکی از قویترین کد های محاسبات هسته‌ای است که بر اساس روش مونت کارلو کار می کند. این کد در طراحی حفاظ های هسته ای (حفاظ سازی)، طراحی آشکار ساز های ذرات هسته ای، طراحی خط باریکه در شتابدهنده ها، رادیوگرافی، پرتو درمانی (شامل فوتون درمانی، الکترون درمانی، پروتون درمانی، هادرون درمانی)، طراحی  برخی اجزا در سیستم های تصویربرداری(مانند SPECT، PET، CT، و …) مربوط به رشته های  فیزیک پزشکی، رادیولوژی، رادیوبیولوژی، مهندسی هسته ای(شامل پرتو پزشکی،
گروه مهندسی بتا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با احداث کارخانجات تولید متریال پوشش ضد حریق  THERMOGAP موفق به تکمیل پروژه های متعددی در صنعت نفت، گاز،پتروشیمی و ساختمان گردیده است.
به کارگیری پوشش ضد حریق در سازه و ساختمان ها باعث می شود که مقاومت سازه در صورت بالا رفتن بیش از حد دما، افزایش پیدا کند تا روند سرعت و شیوع اتش را اهسته کند،و باعث جلوگیری بروز خسارت های جانی و مالی بسیار سنگین شود به همین علت امروزه به پوشاندن سطوح ا
درباره برند:
VICTORIA’S SECRET که یک برند لوکس لباس زیر زنانه می باشد، در سال 1977 میلادی توسط Roy Raymond و همسرش Gaye در سان فرانسیسکو آمریکا تاسیس شد. 8 سال قبل از تاسیس این برند، ریموند از اینکه باید برای همسرش از فروشگاه عمومی لباس زیر بخرد خجالت زده بود و همیشه این حس را داشت که او از دید خانم ها مزاحم است. همین موضوع باعث شد به فکر راه اندازی فروشگاهی باشد که مردان براحتی برای همسرانشان لباس زیر بخرند. ریموند 8 سال بازار لباس زیر را زیر نظر گرفت و تحقی
تاریخچه فوتسال
نام فایل : تاریخچه فوتسال فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 14 حجم : 25 مگابایت تاریخچه فوتسالمنشا شکل گیری فوتسال به شهر مونت ویدئوی اروگوئه باز میگردد. در سال 1930، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال پنج نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی ریزی کرد. این رقابتها در زمینی به ابعاد زمین ...
دریافت فایل
زندگی کنید و خوشبخت باشید. هرگز فراموش نکنید که تا روزی که خداوند بخواهد آینده انسان را آشکار کند، همه شناخت انسان در دو کلمه خلاصه می‌شود: صبر و امید... .-کنت مونت کریستو (الکساندر دوما)
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoSta
بنتونیت سدسازی
یکی از این راهکارها، اختلاط خاک منبع قرضه رسی محل، با بنتونیت ویژه سدسازی است که با این روش شاخص خمیری رس موجود افزایش می یابد. بنتونیت سدسازی،کانی رسی از خانواده مونت موریلونیت با خصوصیات انبساطی است که در اثر هوازدگی خاکسترهای آتشفشانی به وجود می آید. واحدهای ساختاری این رس، شامل دو صفحه چهار وجهی سیلیکا است که یک صفحه هشت وجهی آلومینا را در بر گرفته اند. بنتونیت، به دلیل داشتن خصوصیات منحصر به فرد می تواند در زمینه افزایش

امروز بعدازظهر,کالجمون تو باتشون(که هممون عضو هستیم) یه پیامی رو گذاشت که من همینجوری دلم خواست از یه تیکش اسکرین گرفتم که به پستم اضافش کنم.....اون قسمتهای مخدوش شده هم اسم کالج و اسم دانشگاهایی هست که من ازمون ورودیشونو دارم.....8 بند داشت....شامل اینکه چی بپوشیم و چطور بیایم و ساعت چند اونجا حاضر باشیم و اینا....
با دیدن این پیام,یه ذوق مخلوط با استرس درونم بوجود اومد....ذوق از اینکه امتحانم نزدیکه.....استرس هم بخاطر امتحان که دلم میخواد خووب ب
درباره برند:
کمپانی بولگاری در سال 1884 با تولید جواهر آلات توسط Sotirio Bvlgari در شهر رم تاسیس و در سال 1905 به همراه دو پسرش Constantino و Giorgio آن را گسترش داد. BVLGARI در اولین فاز در سال 1970 شعبات دیگر را در نیویورک، جنوآ، مونت کارلو و پاریس افتتاح کرد و رفته رفته  تولید محصولاتی از قبیل ساعت، لوازم آرایشی بهداشتی، کیف و چرم و همچنین ساخت هتل را آغاز کرد. در  سال 1992 تنوع محصولات خود را اینبار با تولید عطر و ادکلن با طراحی عطر Eau Parfumee au The Vert بالا برد. 

قطار مترو تورو مثل مروارید توی خودش کشید و دراشو روت بست. نیمی از من با من برگشت، نیم دیگه م اما بازم روی نیمکتای آبی رنگ ایستگاه تئاتر شهر جا موند. قطار رفت. قطاری که قلب من بود. چشم تو پنجره هاش.
 سرت که روی شونه ی راستم بود، درست چند دقیقه قبل از اینکه بری، بوی عطرت روی آستینم جا موند. گفتم:«از الان تا هروقت که باز ببینمت، هر خیابونی، هر دختری، هر چیزی که بوی عطر مونت بلک تورو بده، منو یاد تو میندازه».
دروغ گفتم. عصر همون روز عطرت از روی لباسم
خانم ها در اصل دوست دارا‌هستند مدام بوی خوشی داشته باشند و یا این که به عبارت دیگر شایسته ترین رایحه های زنانه از هر حیث را استعمال کنند. خانم ها با به کار بستن رایحه گزینه عشق خویش حتی احساس خود‌با‌وری بیشتری نیز پیدا میکنند و گاها با تعیین یک بو از آن تحت عنوان “رایحه خودم” حافظه می‌نمایند و در هر جایی صحبت از رایحه و عطر میگردد استارت به تعریف و تمجید از رایحه خویش کرده و میخواهند به نوعی رایحه مختص خودشان باشد. ولی تعیین یک رایحه مشکلا

زنان موفق عرق نمی کنند
 برند زیرمجموعه P&G، سکرت (Secret)، طیف متنوعی از زنان مشهور را در قلب کمپین خود برای تبلیغ دئودورانت خود قرار داد. همه این زنان به خاطر دستاوردهای خود در زمینه های تفریح و سرگرمی، ورزش، کسب و کار و تناسب اندام انتخاب شدند.
در مقابل آهنگ پس زمینه این آگهی تبلیغاتی که ترانه ای سفارشی از نامزد جایزه گرمی، جسی ریز، بود، فیلم داستان زندگی زنان در دنیای مدرن را نمایش می دهد که وضعیت موجود را به چالش کشیده اند.
هم راستا با برن
دو عنصر فراوان در پوسته زمین اکسیژن و سیلیکون (46.6 و 27.7 درصد وزن) هستند. در طبیعت ، سیلیکون تقریباً همیشه با اکسیژن ترکیب می شود. یا به طور انحصاری (به عنوان مثال در SiO2) یا در رابطه با عناصر اضافی (مانند مورد سیلیکاتها). نمونه هایی از سیلیکات ها شامل بنتونیت ها (مانند مونت موریلونیت (Al1.67Mg0.33) [(OH) 2 / Si4O10] Na0.33 (H2O) 4 ، تالک Mg3 [Si4O10 (OH) 2] و ولاستونیت Ca3 [Si3O9])) است. سیلیکاتهای طبیعی مواد اولیه اولیه را برای محصولات اصلی فنی مانند سیمان ، شیشه ، چینی و آجر تشکیل
پیش بینی های ژنتیکیمغز این نوازنده به عنوان الگوی خوبی برای مطالعه انعطاف پذیری عصبی شناخته شده است (مونت و همکاران ، 2002). این واقعیت که در چندین مطالعه ، ارتباطی بین میزان تفاوتهای آناتومیکی و سن شروع آموزش موسیقی به شدت وجود دارد که بر ضد این احتمال که این اختلافات پیشگویی و علت هستند ، نه نتیجه تمرین موسیقی استدلال می کند. از طرف دیگر ، آلودگی بیشتر مطالعات طولی با کودکان این است که اینها از نظر همبستگی هستند و بیشتر آنها موضوعات را بطور ت
بنیان‌گذار فرقه کواکر فردی به‌نام جورج فاکس (١۶٢۴-١۶٩١) است که به یک خانواده گمنام تاجر تعلق داشت. در فضای انقلاب پوریتانی، فاکس نیز فعالانه وارد گود شد و حرکتی گسترده را علیه نهاد کلیسا سامان داد.او مدعی شد که مسیح بر او ظاهر شده و اعلام کرده که خداوند در قلب تمامی بندگان حضور دارد و برای ایجاد رابطه با او نیازی به کلیسا و کشیش نیست. خدا در همهٔ انسان‌‏ها تجلّی دارد و ایمان نوری است درونی که دریافت آن هیچ واسطه‌ای را، اعم از انسان یا معبد،
حکومت آخرین تزار روسیه با فاجعه آغاز شد. چند روز پس از تاجگذاری در ماه مه ۱۸۹۶، جشنی در میدان خودیانکا، میدان مشق نظامی درست در بیرون مسکو ترتیب داده شد. صبح زود نیم میلیون نفر پیشاپیش در آنجا گرد آمده بودند و امیدوار بودند از دست تزار جدید لیوان‌های آبجوخوری یادگاری و بیسکویت‌هایی که تاریخ و مناسبت این رویداد به صورت نقش‌برجسته روی آن حک شده بود هدیه بگیرند. آبجو و سوسیس رایگان قرار بود به مقدار فراوان میان جمعیت توزیع شود. وقتی جمعیت بیش
دستگاه وکس و موم داغ کن قابلمه ای
عینک آفتابی ریبن کلاب مستر Ray Ban
چراغ قوه جیبی پلیسی - مخصوص کمپ و مسافرت
ماسک طلا سودا Sevda اصل - با مجوز بهداشت
سشوار جانسون اصل مدل Super 1200W
صابون زردچوبه (تهیه شده از گیاه زردچوبه)
کیف پول کتی چرم مردانه- دارای جعبه کادویی
موم عدسی - وکس عدسی با رایحه های مختلف
روغن آرگان اصل Argan Oil
ماکت و اسباب بازی نیسان آبی
شارژر خشابی به همراه یک عدد باطری چراغ قوه های پلیسی
بند انداز برقی به همراه نخ و پودر مخصوص پرومکس
سشوار
فروشگاه تفنگ بادی مکانی برای فروش انواع اسلحه شکاری و همچنین اقلام همراه آن ها است که در آن می توانید انواع مدل های مختلف را پیدا کنید. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تمامی لوازم مربوط به شکار را ارائه می کند و فقط بر روی فروش مدل های تفنگ بادی تمرکز ندارد. یکی از دلایل فروش محصولات دیگر به این خاطر است که معمولا شکارچیان و دوستداران طبیعت به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و فقط نیاز به خرید اسلحه ندارند و میخواهند تمامی نیاز های خود در طبیعت را از ی

بنتونیت های سدیم و کلسیم دار برای متصل کردن اجزای غذای حیوانات ( و ایجاد شکل گوله ای) استفاده می شوند. بنتونیت پودر شده ی ریز بسیار شکل پذیر بوده و غذا و دیگر افزودنی های ضروری دارویی خوراکی مانند آنتی بیوتیک ها، ویتامین ها و کانی ها را به صورت گلوله ای به هم متصل می کند، به طوری که دسته بندی و حمل و نقل محصول آسان خواهد شد. مونت موریلونت های سدیم و کلسیم دار به عنوان جاذب باکتری ها و آنزیم های خاصی (که چنان چه جانوران دور شوند، موجب رشد سریع ت
هو الرئوف الرحیم
روز تولد فسقلک که مصادف بود با نیمه ی شعبان برای هردوتاشون تولد گرفتم. سه نوع غذا و دسر و کیک و تزئینات که خیلی وقت و انرژی برد.
در نهایت شب انقدر خسته بودم که حتی چیدمان میز هم نتونستم انجام بدم. خیلی خوب نشد عکسها.
از رضوان بگم که عاشق کادوی ریحانه و من شده بود. من بهش سرویس پیک نیک داده بودم ریحانه چرخ خیاطی کوچولو. تا پاسی از شب در حال بازی کردن بود.
تولد تموم شد و من اصلا برای رضوان راضی نبودم. تولد هر کس یک روز و یک ساعت مشخصی
 به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز  : اگر می‌خواهید هم از منظره لذت ببرید و هم دنیا زیر پایتان باشد سری به این ده نقطه‌ی شگفت‌انگیز جهان بزنید. ایستادن در این مکان‌ها هیجان شما را به اوج می‌رساند و تجربه‌ای بی‌نظیر برایتان رقم خواهد زد.
۱۰. صخره‌ی هوم هاد، پارک ملی سای تونگ، تایلند
این پارک ملی مسیرهای پیاده‌روی فوق‌العاده، طبیعت سرسبز و گل‌های نادری دارد. علاوه بر این‌ها این منظره شاید یکی از هیجان‌انگیزترین‌ها در جهان
پای سیب را روی میز گذاشت و همگی دورش جمع شدیم.
اتفاق نظری که تولید شد یک چیز بود: خوش مزه. تو دندان‌های نیشت را درون لایه‌های
گرم و تردش فرو می‌کردی، دیگران هم. خوش مزگیِ عمومی را با دیگران مشترک شدی اما
گوشت را نزدیک‌تر بیاور، این یک راز است، سهم تو از آن پای سیب، تنها یک خوشمزگی
عمومی نیست. تو یک سهم خصوصی و ویژه هم داری که متعلق به جهان توست.

تکه‌هایی که زندگی را می‌سازند، یک جنبه‌ی عمومی
دارند که تو، زندایی مرحوم پدرت، زن شیر فروش، همسای
بهترین عطر زنانهاسم این شرکت از اسم خانوادگی موسس آن گرفته شده‌است و کلام V که در اسم این مارک آمده میباشد کاراکتر الفبایی دیرین لاتین برای کلام U می‌باشد، بنابر این اسم این مارک به طور Bulgari تلفظ می‌گردد.موسس این شرکت سوتیریو بولگاری Sotirios Boulgaris، اصولا زاده مملکت یونان می‌باشد که در آن مملکت وی عمل در صنعت جواهر را یادگرفت. وی در سال 1877 مرز و بوم موطن خویش را شکاف کرد و به Corfu و بعد به ناپل رفت که قبلی از مستقر شدن وی در سال 1881 در حافظه موقت بود.
کشت برنج - چگونه برنج رشد می کند؟ زمان خواندن: 9 دقیقه
آیا تاکنون دیده اید که چگونه برنج رشد می کند؟ نمای تراس های برنج افراد زیادی را به سمت مناطق برنج جذب می کند - و نه بدون دلیل! دو روش کشت برنج را می توان تشخیص داد: کشت برنج مرطوب و کشت برنج خشک. ویژگی های کشت برنج و مناطق رو به رشد آنها را می توان در اینجا یافت.
کشت برنج مرطوب: تراس برنجبرای کشت برنج مرطوب بین 3000 تا 5000 لیتر باران و آب رودخانه در هر کیلوگرم برنج مورد نیاز است. ابتدا مزارع برای کا
این روزا که تب بورس خیلی بالا گرفته، بخصوص بیت دانشجوها !! به نظرم اومد چند تا نکته رو بگم بد نباشه
۱- مواظب باشید، به نظرم بورس تا حد زیادی به سقف رشدش رسیده و امکان داره که بعد از این به راحتی ۲۵٪ یا بیشتر از سرمایه تون رو از دست بدید.
۲- مسئله اینه که تو کشوری که نرخ تورم بالاست شما پهن هم که بخرید سود خواهید کرد. شاخص بورس سال ۹۲ حدود ۹۰ هزار واحد بود و الان ۴۲۵ هزار واحد یعنی حدودا ۵ برابر شده و دلار هم سال ۹۲ حدود ۳۲۰۰ تومن بود و الان شده ۱۳۷۰۰
 سابقه ندارد که برانکو ایوانکوویچ در چهار سال مدت حضورش بر روی نیمکت پرسپولیس کار غیر متعارف و‌ خاصی به خصوص برای کادر و بازیکنانش انجام دهد.
 اما حساسیت بالای دربی و لزوم برد در آن برای حفظ صدرنشینی و هم‌چنین از پیش رو‌ برداشتن یکی از رقبای اصلی در راه قهرمانی باعث شده کارهای متفاوت از سرمربی سرخ‌ها ببینیم.
او که از روز دوم تمرینات، کار شاگردانش را زیر نظر گرفته برای تقابل با استقلال تفکر عجیبی در سر دارد. نکته جالب توجه این است که پس از پ
زیبای ناشناخته، لقب شهری در شرق آسیا است که مانند بسیاری از کشورهای این منطقه طبیعتی بکر و جاذبه های طبیعی فوق العاده ای دارد؛ هرچند که بسیاری از افراد ممکن است گمان کنند بالی اندونزی هنوز جای پیشرفته ای نیست یا اینکه فقط میتوان فعالیت های محدودی در این کشور انجام داد اما این شهر با مرور زمان در حال تبدیل به یکی از نقاط توریستی در جهان است که بسیاری از گردشگران برای ماجراجویی و تفریح به این جا می آیند
با این حال در این سفر قصد داریم تا با چند
تیراندازی برای بسیاری از افراد اگرچه یک تفریح بیشتر نیست، اما میتواند یک تفریح جدی تلقی شود. این اسلحه دقیقا برای چنین کسانی میتواند کارآمد و دوست داشتنی باشد.
ویژگی های تفنگ بادی سوماترا
استفاده از کپسول پی سی پی
تفنگ بادی سوماترا از بهترین سیستم تفنگ های بادی استفاده می کند. این نوع کپسول ها نیاز به باز و بسته کردن و یا کشیدن اهرم را از بین می برند و فقط کافیست حواستان به کپسول هوای تفنگ باشد تا در صورت نیاز آن را تعویض کنید. قدرت تولید شده
درباره برند:
VICTORIA’S SECRET که یک برند لوکس لباس زیر زنانه می باشد، در سال 1977 توسط Roy Raymond و همسرش Gaye در سان فرانسیسکو آمریکا تاسیس شد. 8 سال قبل از تاسیس این برند، ریموند از اینکه باید برای همسرش از فروشگاه عمومی لباس زیر بخرد خجالت زده بود و همیشه این حس را داشت که او از دید خانم ها مزاحم است. همین موضوع باعث شد به فکر راه اندازی فروشگاهی باشد که مردان براحتی برای همسرانشان لباس زیر بخرند. ریموند 8 سال بازار لباس زیر را زیر نظر گرفت و تحقیق کرد، س
دولت مردان زنبوردار
زنبورداری برای خیلی ها شغل است و برای خیلی ها تفریح و برای بعضی ها هم یک راه برای تامین غذای سالم.
اهمیت تولید عسل طبیعی و سالم به اندازه ای است که برخی دولت مردان و دولت زنان!  به این فکر افتاده اند
که خودشان عسل تولید کنند. در این مطلب به چند نفر از این گروه اشاره می کنیم:
آکی آبه، همسر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن
آکی آبه، همسر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن در اقامتگاه رسمی نخست وزیر در توکیو زنبورداری می کند.
این خبر برای  مردم و ر
الف.
 سلام.  معدلِ این ترم‌م به پونزده‌ هم نرسید و این افتضاحه. چون با خیالِ خوشِ من، که قرار بود دانش‌گاه تهران درس بخونم، با این وضعیّت، معدّل‌م توی تهران خیلی کم‌تر از این هم می‌شد. حالا فکر کن که من تمامِ تصوّر جدیدم رو روی این گذاشتم که از این خراب شده‌ای که همه‌ش حال‌م رو بد می‌کنه (تا اون‌جا که کاملن برای خودکشی مصمّم می‌شم و انجام‌ش می‌دم!) می‌تونم برم. امّا چه‌طوری؟! اگه قرار باشه از این‌جا انتقالی بگیرم به یه دانش‌گاه به‌تر
انواع سرور HP
شرکت Hewlett Packard Enterprise ، که معمولا از آن با عنوان HPE یاد می شود، یک شرکت آمریکاییِ چند ملیتی در زمینه ی IT می باشد . این کمپانی در اول نوامبر سال 2015 در پالو آلتوی آمریکا تاسیس شد . کمپانی هیولت پاکارد به عنوان یکی از بخش های حاصل از تفکیک شرکت HP  به HP Inc و HPE می باشد که در زمینه تولیدات Enterprise فعالیت می کند. بنا براین می توان گفت که کمپانی HPE سازمانی است با تمرکز بر تجهیزات تجاری و حرفه ای . تمام تولیدات کمپانی HPE در چهار شاخه به شرح زیر قرار
تجهیزات پسیو شبکه آن بخش هایی از شبکه کامپیوتری می باشد که وظیفه انتقال داده در شبکه را به عهده دارد و نمی تواند روی داده تغییر و یا تاثیری داشته باشند همانند کابل شبکه ( کابل مسی، کابل فیبر نوری و کواکسیال)، کانکتورها، رک شبکه و سایر موارد . تمامی راه حل های پسیو مسلما شامل تجهیزات پسیو شبکه می باشد که در آن کابل شبکه نقش اصلی را به عهده دارد و سایر تجهیزات در کنار کابل شبکه فرآیند انتقال داده را بدون تاثیر بر روی آن کامل می کنند .
حال به تو
شرکت Hewlett Packard Enterprise ، که معمولا از آن با عنوان HPE یاد می شود، یک شرکت آمریکاییِ چند ملیتی در زمینه ی IT می باشد . این کمپانی در اول نوامبر سال 2015 در پالو آلتوی آمریکا تاسیس شد . کمپانی هیولت پاکارد به عنوان یکی از بخش های حاصل از تفکیک شرکت HP  به HP Inc و HPE می باشد که در زمینه تولیدات Enterprise فعالیت می کند. بنا براین می توان گفت که کمپانی HPE سازمانی است با تمرکز بر تجهیزات تجاری و حرفه ای . تمام تولیدات کمپانی HPE در چهار شاخه به شرح زیر قرار می گیرند:
سرو
: رضایت شغلی

2-2-1) مقدمه ای بر رضایت شغلی
یکی از عواملی که در بقای سازمان ها بسیار موثر است عامل نیروی انسانی است. هر فرد سعی می کند شغلی را انتخاب کند که علاوه بر تامین نیازهای مادی، نیازهای روانی او را نیز تامین نماید. به طور کلی موفقیت هر سازمان تا حدود زیادی بستگی به تلاش و رضایت کارکنان سازمان دارد. شاید بتوان گفت کارکنانی که دارای روحیه بالاتر، خلاقیت و مهارت هستند، از رضایت شغلی بهتر و بالاتری برخوردار هستند (روحی عزیزی و مهدوی، 1379، ص 51)
هالیوود ، همچنین به نام Tinseltown ، منطقه ای در شهر لس آنجلس ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، که نام آن مترادف با صنعت فیلم سازی آمریکاست. در شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس واقع شده است ، با خیابان هایپریون و ریورساید درایو (شرق) ، بلوار بورلی (جنوب) ، کوهپایه کوه های سانتا مونیکا (شمال) و بورلی هیلز (غربی) محدود می شود. از اوایل دهه 1900 ، هنگامی که پیشگامان ساخت فیلم در جنوب کالیفرنیا ترکیبی ایده آل از آب و هوای معتدل ، آفتاب بسیار زیاد ، زمین های متنوع و یک
انواع سرور

شرکت Hewlett Packard Enterprise ، که معمولا از آن با عنوان HPE یاد می شود، یک شرکت آمریکاییِ چند ملیتی در زمینه ی IT می باشد . این کمپانی در اول نوامبر سال 2015 در پالو آلتوی آمریکا تاسیس شد . کمپانی هیولت پاکارد به عنوان یکی از بخش های حاصل از تفکیک شرکت HP  به HP Inc و HPE می باشد که در زمینه تولیدات Enterprise فعالیت می کند. بنا براین می توان گفت که کمپانی HPE سازمانی است با تمرکز بر تجهیزات تجاری و حرفه ای . تمام تولیدات کمپانی HPE در چهار شاخه به شرح زیر قرا
وضعیت با سرور و شادمانی توأم است.
فرد نظام کلام خود را از دست داده و آنچه را که در حالت عادی مایل به ذکر آن نیست را بیان کرده احساس قدرتمندی و نیرومندی می­کند مستی ممکن است به سبب استعمال مجرمانه مواد مسکر و یا با وجود عذر شرعی حادث شود که در هر صورت چنانچه جانی در حالت مستی مرتکب جنایت شود احکام خاصی جاری خواهد بود (صادقی، 1387، ص 125).
برخی نویسندگان دیگر مستی را اینگونه تعریف کرده­اند: حالتی که شخص در اثر استعمال مواد الکلی (سکر آور) با میل و اراد
هتل سوئنوترکیه تجربه تعطیلات کلاسیک در سواحل زیبای بلک آنتالیا هتل سوئنو که در سال 2015 در منطقه بلک  آنتالیا ترکیه ساخته شده است. یکی از هتلهای ترکیه است که تمام نیازهای شما را در سفر به ترکیه برآورده میسازد.هتل سوئنو ترکیه دارای تمام امکانات یک هتل 5 ستاره ترکیه میباشد که شامل استخرهای روباز،سونا،جکگوزی،سالن تئاتر،سینما،سالن آمفی تئاتر،سالنهای تناسب اندام اتاقهای لوکس و مدرن و ویلاهای انحصاری مدرن و ... میباشد که در ادامه به شرح امکانات
تامی شلبی رشته دیگری را به تعظیم خود اضافه می کند ،دانلود سریال پیکی بلایندرز در حالی که خشونت ، گفت و گو روحیه ای و لهجه های مشکوک باقی مانده است
استوارت جفریاستوارت جفری
Sun 25 August 2019 22.00 BST
3/5 star3 از 5 ستاره.‘مانند کلینت ایستوود که برای یقه مخفی ، پنچو تعویض کرده است:: تامی شلی (سیلیان مورفی). ‘مانند کلینت ایستوود که برای یقه مخفی ، پنچو تعویض کرده است:: تامی شلی (سیلیان مورفی). عکس: Robert Viglasky / BBC / Caryn Mandabach Productions Ltd 2019سال 1929 است. زمان آمریکایی ها برا
ولگاریس یک خانواده ابداغ از منطقه اپیروس یونان بود. این که آیا خانواده ولگاریس کرفو و خانواده Voulgaris از جواهرات ایتالیایی Bulgari از Epirus با همان خط پدری مشترک هستند ، مشخص نیست ، اما شمارش استفانوس ولگاریس انکار کرد که خانواده بلغاری خانواده جواهرات ایتالیایی از نظر سلسله شناسی با خانواده Vulgaris از ارتباط دارند. کورفو. [6] براساس تواریخ خانواده Voulgaris که در ونیز کورفو نوشته شده است ، "خانواده ولگاریس سنت اسپیریدون کرفو" از چهره های سلطنتی مردمان بر
Hi dudezzz
اینروزا خیلی روزای شلوغی داشتم،شایدم واقا کار خاصی نداشتم و فقط ذهنم شلوغ شده بود
رفته بودم کلاس گیتار امشب،دفتر تمرینمو ننوشته بودم"ک چقد کار کردم و اینا" بش گفتم ک اینروزا خیلی پراکنده کار کردم بخاطر همی دقیق نفهمیدم چقد تمرین کردم
استاد گیتارم گف" اره میدونم برا خودمم پیش میاد ک یوقتایی ی چیزایی ذهنمو مشغول کنه نتونم بکارام برسم،ولی بالاخره یجا به خودم میام و میگم که خب دگ مسخره بازی بسه!از الان جدی"
راسش چیز خاصیم نگف ولی خب بم ی ت
 هی dudes!
وا ساپ؟
حقیقتا دیروز داشتم با خودم فک میکردم ک...با خونه خالی عملا هیچ غلطی نمیتونم بکنم!
همش 24/7 غر میزنم ک بابا مامانم مزاحم برنامه های خفنم هسن ولی دیروز از عصر تا نیمه شب خونمون خالی شد
هیچ سکرت لاوری قرار نیس بیاد خونم بعد ک یهو مامان بابام اومدن قایم شه تو کمد...بعدم یواشکی فرار کنه(فیلم زیاد دیدم میدونم)
درواقع اصا قرار نبود ک من دیروز بیکار باشم تنهایی ولی...شد دگ
قضیه ازین قرار بود ک با چنتا از دوسام برنامه بیرون گذاشته بودیم...باب
کمپانی HPE
*
شرکت Hewlett Packard Enterprise ، که معمولا از آن با عنوان HPE یاد می شود، یک شرکت آمریکاییِ چند ملیتی در زمینه ی IT می باشد . این کمپانی در اول نوامبر سال 2015 در پالو آلتوی آمریکا تاسیس شد . کمپانی هیولت پاکارد به عنوان یکی از بخش های حاصل از تفکیک شرکت HP  به HP Inc و HPE می باشد که در زمینه تولیدات Enterprise فعالیت می کند. بنا براین می توان گفت که کمپانی HPE سازمانی است با تمرکز بر تجهیزات تجاری و حرفه ای . تمام تولیدات کمپانی HPE در چهار شاخه به شرح زیر قرار م
البته آنچه در پشت دیوارهای واتیکان هنگام یک کنفرانس اتفاق می افتد ، یعنی انتخاب پاپ جدید ، قابل خواندن است. اما وقتی کاردینال های منتخب در سیستین چپل به پای صندوق های رأی می روند و از بین آنها یکی را به عنوان نماینده جدید خدای خود در روی زمین انتخاب می کنند ، دوربین ها کاملاً ممنوع است. فرناندو میایرلز ، کارگردان " شهر خدا "  ما را در فیلم Netflix " دو پاپ" می بردوی گفت: "با پشت صحنه های برابر با دو چنین رویداد مهم امنیتی - نتیجه نهایی سال 2005 ، هنگامی
زیباترین هتل های کبک

یکی از جذابیت‌های شهر کبک استفاده‌ی بهینه از ساختمان‌های قدیمی به‌عنوان هتل‌های لوکس است.
از این‌رو گردشگران می‌توانند ضمن اقامتی آسوده و استفاده از امکانات مدرن، با فرهنگ و تاریخ این شهر بیشتر آشنا شوند. کبک کانادا مقصد اول گردشگری برای بازدیدکنندگان جورواجور است. این شهر با داشتن یکی از مشهورترین مناطق قدیمی در آمریکای شمالی، شهری جذاب و زیبا به شمار می‌رود. برای خوش‌خوراک‌ها، رستوران‌های متنوعی در این شه
حقایق جالب و عجیب نبرد نرماندی
نبرد نرماندی (Invasion of Normandy) نام یکی از نبردهای جنگ جهانی دوم است که در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ رخ داد، زمانی که ایالات متحده، کانادا، فرانسه و بریتانیا در پنج ساحل نرماندی فرود آمدند. این نبرد بزرگ‌ترین نبرد زمینی و دریایی در طول تاریخ بود و در طی جنگ جهانی دوم توسط متفقین غربی انجام شد. روز تاریخی آن را روز دی (D-Day) می‌نامند. در اینجا ۳۰ حقیقت جالب و خواندنی درباره نبرد نرماندی را به شما معرفی می‌کنیم. 
۱. نبرد در شب آغاز شد.
برندگان جوایز ادبیات نوبل 2018 و 2019 اعلام شدند ! در یک مراسم دونفره نادر به دنبال تعویق جایزه سال گذشته به دلیل یک سری رسوایی ها ، آکادمی سوئد جایزه سال 2018 را به نویسنده لهستانی اولگا توکارکارزوک و جایزه 2019 را به نویسنده اتریشی پیتر هانکه اهدا کرده است. این مراسم 10 دسامبر 2019 در استکهلم برگزار می شود.
استقبال از این اطلاعیه در حالی است که آکادمی سوئد در خواست خود برای جابجایی این جایزه از رویکرد فعلی "یورو محور" و "مردسالار" خود آمیخته است و هنوز
چندی پیش پست اینستاگرام یکی از دوستان را می‌خواندم که در مورد دلایل شیوع کرونا نوشته بود. این دوست عزیز با وام گرفتن مفهوم «نیروهای متعادل‌کننده طبیعت» از اوشو، معتقد بود که دنیا هر چه بیشتر به سمت هرج‌ومرج و تحرک پیش می‌رفته و جهان یا به‌عبارتی طبیعت، خواسته جوامع شلوغ را از طریق این ویروس به‌طور غیرمستقیم، دمی هم که شده به یک‌جانشینی و احیانا تفکر وادار کند! جدای از اینکه هیچ‌وقت نظرات شخصی مثل اوشو برایم جذابیتی نداشته و این‌گونه
طی چند سال اخیر علاقه مردم به مبلمان و استفاده از انواع مختلف مبل ها در دکوراسیون منزل افزایش پیدا کرده و حتی افرادی که درآمد بسیار اندک دارند و در خانه های کوچک و آپارتمان ها زندگی می کنند و حتی آنها که مستأجر هستند تمایل دارند در خانه خودشان از انواع مختلف مبل ها استفاده کنند که با توجه به سلیقه افراد و نوع دکوراسیونی که برای خانه خود انتخاب می‌کنند مدل این مبل‌ ها مختلف خواهد بود.
 مبل های راحتی انواع مختلفی دارند که در دسته مبل های ال،
صحنه از The Breaker Upperers
همانطور که Thor: Ragnarok در سال 2017 به مخاطبان جهانی اثبات کرد ، و همانطور که آنچه ما در سایه ها و شکار برای ویلدرپول انجام می دهیم ، سالهای قبل فیلم های جدید زلاندر را نشان داد ، بیننده های خلاقانه تایکا ویتیتی ، نویسنده-کارگردان ، چشم اندازهای خلاقانه ، تایکا ویتیتی ، بدون درنگ نحوه حضور او در یک پروژه فیلم دیگری که استعدادهای ویتیتی را اثبات می کند ، فیلم The Breaker Uppererers 2019 است که وی در کنار نویسندگان ، کارگردانان و بازیگران اصلی
بارسلون
درباره بارسلونا گفتنی بسیار است. این شهر مرکز و شهر معروف منطقه کاتالونیا (Catalonia) و دومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید است. این شهر ، مرکز اصلی و مهم اقتصاد اسپانیا است و یکی از بندرهای مهم و اصلی مدیترانه ای اروپا و فرودگاه آن ، دومین فرودگاه پرتردد اسپانیا است. این شهر در طول تاریخ، چندین بار محاصره شده است. امروزه بارسلونا مرکز فرهنگی مهم و به خاطر غنای میراث فرهنگیش ، مقصد اصلی توریست اسپانیاست و به خصوصی به دلیل اثار معمارانی از
در اروپا قلعه‌های خیره کننده و زیبایی ساخته شده که مردم از سراسر جهان برای دیدن این قلعه می‌آیند. این قلعه‌ها اغلب مربوط به قرون وسطی بوده و اکنون جزو قلعه‌های باستانی محسوب می‌شود. برخی از این قلعه آسیب دیده‌اند یا با مرور زمان فرسوده شده‌اند اما برخی دیگر به خوبی حفظ شده و باقی مانده‌اند. در این مطلب قصد داریم تا  معرفی این قلعه‌های قرون وسطای اروپا بپردازیم.
قلعه‌های قرون وسطای اروپا
قلعه Bodiam در انگلستان
این قلعه در واقع یک قلعه عج
مدیریت  Co2
بحث جامع درباره دی اکسید کربن در آکواریوم گیاهی

چرا CO2 تزریق می شود؟ چگونه دریاچه ها و رودخانه ها کار می کنند؟
سوالی که بسیاری از مبتدیان در این صنعت می پرسند "رودخانه ها / دریاچه های طبیعی دستگاهی ندارند که به طور مداوم CO2 را برای رشد گیاهان تزریق کند ، چرا ما باید در مخازن پلنت خود این کار را انجام دهیم؟"
واقعیت این است که سطح تعادل دی اکسید کربن محلول در مخازن کاشته شده ما در مقایسه با میزان دی اکسید کربن موجود در زیستگاه های طبیع
فرانسه، در اروپای غربی واقع شده و شامل شهرهای قرون وسطایی، روستاهای آلپ و سواحل مدیترانه است. پایتخت آن پاریس، به دلیل خانه ها و موزه های هنری کلاسیک از جمله لوور و بناهای تاریخی مانند برج ایفل مشهور است. این کشور همچنین به خاطر شراب و غذاهایش مقصد بسیاری از توریست ها قرار گرفته است. نقاشی های غار باستانی لاساک، تئاتر رومی لیون و کاخ وسیع ورسای، گواهی بر تاریخ غنی این کشور است.

شاتون چنونسو
شاتون چنونسو شاید مشهورترین کاخ دره لوریه است. ا
کمر یک شهر زیبا است در فاصله کمی از آنتالیا و مکان ایده آل برای استراحت ساحلی ، شرایط آب و هوایی مطلوب در سواحل دریای مدیترانه و دارای میراث تاریخی غنی است.
می توانید ویرانه های هادریان کاپسی ، مقبره های سنگی باستانی و سد عتیقه در منطقه به نام الیمپوس را مشاهده کنید. دهکده کوچکی به نام میرا شهر لیکیا شما را با تاریخ زندگی سنت نیکولاس آشنا می کند. اگر تصمیم به بازدید از خلیج ککووا را دارید می توانید ساختمانهای ارجاع شده به دوران امپراتوری ر
اﺯ ﺑﺮﺗﺮﺍﻧﺪ ﺭﺍﺳﻞ ﺮﺳﺪﻧﺪ :
ﺮﺍ ﺁﺩﻡ ﻣﺘﻌﺼﺐ ﻣ ﺗﺮﺳﺪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﺶ ﺷ ﻨﺪ ﻭ ﺭﺍﻫﺶ ﺭﺍ ﺍﺻﻼﺡ ﻨﺪ ..؟
ﺟﻮﺍﺏ داد : ﻮﻥ ﻫﻤﺸﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻓﺮ ﻣ ﻨﺪ ؛ ﻪ گونه ﻣ ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﻭﻟﻬﺎ ﻒ ﺎﻢ ﺑﻮﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺴﺮ ﺭﺍ ﻪ ﺁﻣﺪﻩﺍﻡ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ
ﺍﻦ ﻣﺼﺒﺖ ﺑﺰﺭ ﺍﺳﺖ
ﻪ ﺍﺜﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺮﻓﺘﺎﺭﺵ ﻣ ﺷﻮﻧﺪ
ترس از تغییر ...
فیلسوف معاصر
✍ #برتراند_راسل
---------------------------------------
من مشکلات زیادی در زندگی دارم
اما لب های م
دی اکسید کربن بخش دوم

در اینجا  چند نکته درباره تزریق دی اکسید کربن رو
به طور خلاصه ذکر می کنیم امیدوارم که مفید باشه.

نکته 1 – تاثیر دی اکسید بر KH و PH
 هنگام تزریق دی اکسید کربن به آکواریوم مقداری از این گاز تبدیل به اسید کربینک میشه که این اسید کم کم باعث کاهش سختی آب KH  و سپس PH میشه  ، خوب این روند تا وقتی که این میزان در حد مطلوب باشه خیلی هم خوب هست ولی ممکن هست در آکواریوم هایی که از آب های خیلی سبک یا RO استفاده میکنن و سختی آب جلوی تغییر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ظمآن . . دو کلمه حرف حساب